Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/deposhpk.al-vendndodhja-768x512.jpg
Vendndodhja jonë
Ju ftojmë të na vizitoni në pikën tonë për të parë nga afër produktet dhe modelete e ndryshme
Vendodhja
Xhafzotaj
Durrës 2001
Telefon
+355 68 694 3107
+355 69 879 3880
+355 52 42 0567
E-mail
info@deposhpk.al
financa@deposhpk.al
valin-zefi@hotmail.com

Na kontaktoni

Na vizitoni në showroom-in tonë ose na kontaktoni në një nga mënyrat e kontaktit vendosur në dispozicion. Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion rreth produkteve tona apo bashkëpunime.

  Fushat e domosdoshme janë shënuar me *

  https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
  DEPO SHPKRreth nesh

  Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

  NA KONTAKTONIPika & Kontakti
  Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.