Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale
HomeCategory

Bojra

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/deposhpk.al-produktet-dast-640x480.jpg

DAST nuk është thjesht një prodhues i apasionuar i materialeve cilësore të ndërtimit dhe riparimit, por i gjithçkaje që lidhet me të jetuarit dhe të punuaritnë mjedise të rehatshme dhe të shëndetshme

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/deposhpk.al-produktet-deutschcolor-640x480.jpg

Në Deutsch Color krijimtaria nis me të kuptuarit e nevojave të konsumatorëve tanë.

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.