Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Panelet beton efekt cimento për arredim industrial

Linja e paneleve Beton riprodhon efektin e përforcuar të betonit që përdoret gjithnjë e më shumë në të gjitha mjediset e stileve bashkëkohore.
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/dekoritaly-produkt-deposhpk.al_-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

Linja e paneleve Beton riprodhon efektin e përforcuar të betonit që përdoret gjithnjë e më shumë në të gjitha mjediset e stileve bashkëkohore. Gjithashtu ideale për të zbukuruar dhe izoluar termikisht ndërtesat e reja, por edhe për të kthyer ambientet e vjetra në stilin modern te arredimit industrial.

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.