Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Produktet e FF Group

Aksesorë, vegla pune të ndryshme për sektorë të ndryshëm të markave prestigjoze ndërkombëtare
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/ffgroup-produkt-deposhpk.al_-1-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

FF GROUP është një furnizues dhe një nga markat prestigjoze për prodhimin e aksesorëve dhe veglave të punës.  Depo Shpk ju ve në dispozicion gamën e gjërë të produkteve, mjetesh fikse dhe pajisje sigurie, të FF GROUP.

Produktet e ofruara janë të një cilësie superiore dhe ofrojnë raportin më të mirë cilës/çmim. Kjo si rrjedhojë e politikës ndjekur nga ana e kompanisë, e cila po njeh një rritje të vazhdueshme në tregun global.

Për të gjithë profesionistët që duan produkte cilësore zgjedhja padyshim që është Depo Shpk dhe produktet e ofruara nga FF GROUP.

Tregtojmë:

  • çelësa
  • kaçavida
  • pinca
  • darë, etj

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.