Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Tek Depo Shpk do të gjeni produktet profesionale të Benman

19 Dhjetor, 20190

Produket e ofruara nga kompania BENMAN janë tejet profesionale dhe shumë cilësore. Ofrojnë një perfomancë të lartë, besueshmëri të lartë dhe qëndrueshmëri.

Gama e produkteve të Benman  përfshijnë mjete dore dhe aksesorë, pajisje shtesë për vegla elektrike,
mjete kopshtesh dhe bujqësore, pajisje mbrojtëse për punë si dhe mjetet për lyerje. Të gjitha produktet e Benman ju do ti gjeni të tregtuara nga kompani Depo Shpk.

Çfarë i dallon produktet Benman:

  • prodhim dhe materiale me cilësi të lartë
  • dizajn unik dhe modern ergonomik
  • gamë të gjerë produktesh
  • qëndrueshmëri përfundimtare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.