Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Brava, kyçë dhe aksesorë të ofruara nga Hugo Locks

Aksesorë, vegla pune të ndryshme për sektorë të ndryshëm të markave prestigjoze ndërkombëtare
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/hugolocks-produkt-deposhpk.al_-1-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

Brava
Brava të  ndryshme për dyer prej druri dhe alumini, për ambiente  të brendshëm dhe të jashtëm. Janë të prodhuara me materiale të papërpunuara me cilësi të lartë dhe procese prodhimi duke përdorur teknologjinë e vanacuar. Mekanizmi i tyre dhe ndërtimi i fortë i vendosin ato në elitën e produkteve të sigurisë

Fishekë
Fishekë prej bronzi dhe nikeli të një  sigurie të lartë, të prodhuara në përputhje me specifikimet standarde të UNI EN 1303 dhe duke përdorur teknologjinë më të fundit të anti-vjedhjes. Të përshtatshëm për përdorim të brendshëm ose të jashtëm

Kyça/Drynë
Seri të plotë të drynave për të mbrojtur shtëpinë tuaj, biznesin tuaj dhe gjërat tuaja të lëvizshme. Ata ofrojnë besueshmëri dhe qëndrueshmëri maksimale kundër çdo përpjekjeje për hapje.

Të gjitha produktet e mësipërme sillen për ju nga kompania Depo shpk dhe të prodhuara nga marka prestigjoze Hugo Locks

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.