Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Panele dekorative guri

Panelet ne gure te rindertuar, Elegante & Pratike. Panelet dekorative guri të Dekor Italy janë zgjidhja ideale për punë praktike dhe montim të shpejtë
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/dekoritaly-produkt-deposhpk.al_-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

Panelet dekorative guri

Panelet ne gure te rindertuar, Elegante & Pratike. Panelet dekorative guri të Dekor Italy janë zgjidhja ideale për punë praktike dhe montim të shpejtë. Unik në panoramën e produkteve te rikonstruktuara, panelet dekorativ krijohen nga bashkimi kuarceve të gurëve natyral me polisterolin, dhe japin plotesisht efektin e gureve natyral.

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.