Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Produkte dhe materiale gipsi nga kompania lider KNAUF

Produkte industriale gipsi me shumicë dhe pakicë të markave prestigjoze ndërkombëtare
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/knauf-produkt-deposhpk.al_-1-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

Depo shpk sjell ofrimin e produkteve dhe materiale industriale të gipsit të markës prestigjoze KNAUF

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.