Hënë - Shtunë09:00 - 21:00
Adresa:Xhafzotaj, Durrës
Na ndiqni në rrjetet sociale

Stuko dhe nivelues për dyshemene

DAST nuk është thjesht një prodhues i apasionuar i materialeve cilësore të ndërtimit dhe riparimit, por i gjithçkaje që lidhet me të jetuarit dhe të punuaritnë mjedise të rehatshme dhe të shëndetshme
https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2019/12/dast-produkt-deposhpk.al_-scaled.jpg

Zgjidhni cilësinëÇFARË OFROJMË

Produktet e ofruara:
    • Hidroizoluesit
    • Stuko për mbushjen e fugave të pllakave
    • Ngjitësat
    • Nivelues për dysheme
    • Rifinitura, veshje dekorative

Produkte që mund ti gjeni tek Depo ShpkDISA NGA PRODUKTET

Shpërndajeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.deposhpk.al/wp-content/uploads/2020/01/DEPO-LOGO-1.png
DEPO SHPKRreth nesh

Depo Shpk sjell në tregun shqiptar produkte të markave prestigjoze të një cilësie superiore dhe me çmime shumë konkurruese.

NA KONTAKTONIPika & Kontakti
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo pyetje ose informacion.